Biz ne yapıyoruz!

Misyonumuz Elektrikli
Araçlara Şarj Sağlamak

Mithra POD Profesyonel Satış ve Ar-Ge, Servis ekibi ile sektöründe öncü, yenilikçi olma hedefi ile her türlü ürünü sağlamak yolunda geniş bir ürün yelpazesinde çözümler üretiyoruz.
Dürüst İşbirliği

Dürüst İşbirliği

Müşterilerimize saygı, haysiyet, ve nezaket kuralları çerçevesinde eşit yaklaşırız.
Yüksek Kalite

Yüksek Kalite

Ürünlerimizin yüksek kaliteli ve çevreci olmasına özen gösteriyoruz.
Rekabetçi Fiyatlar

Rekabetçi Fiyatlar

Yüksek kaliteli olan ürünlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
Üstün Verimlilik

Üstün Verimlilik

Ürünlerimizin çevreci olması yanı sıra yüksek verimlilikle ön plana çıkmaktadır.

Çözümler

Mithra POD

Bireysel Kullanım

Evinizde veya iş yerinizde sadece sizin kullanımınız için bir şarj istasyonu istiyorsanız Mithra POD şarj istasyonlarını tercih edin. Elektrikli bir araca sahipseniz veya elektrikli bir araç satın almayı düşünüyorsanız, evinize veya iş yerinize sadece sizin kullanımınız için bir şarj istasyonu kurdurabilirsiniz.

Bireysel Kullanım

Konut, Site ve Rezidans

Kişilerin toplu olarak ikamet ettiği konut, site veya rezidans gibi ortak yaşam alanlarında birden fazla elektrikli araç sahibinin kullanabileceği şarj istasyonları oluşturabilirsiniz. Şarj istasyonunu paylaşacak araçların modeline göre istasyonunuz için optimum güç seviyesini belirleyebilirsiniz.

Konut, Site ve Rezidans

İş Merkezi ve Plazalar

Mithra POD şarj istasyonlarını iş merkezlerine ve plazalara yerleştirerek elektrikli araç kullanan çalışanların araçlarını kolayca şarj edebilmelerini sağlayabilirsiniz. Araçların park halinde olduğu mesai saatleri içerisinde şarj edilmesi çalışanlara zaman kazandıracaktır. Plazalarda ve iş merkezlerinde bulunan şarj istasyonları ile çalışanlar diledikleri zaman araçlarını şarj edebilirler.

İş Merkezi ve Plazalar

Alışveriş Merkezi

İnsanların uzun zaman geçirdiği alışveriş merkezleri, Mithra POD şarj istasyonları için önemli bir kullanım alanı oluşturuyor. Alışveriş merkezlerinde vakit geçiren kişiler bu süreçte araçlarını şarj ederek zamandan tasarruf edebilirler. Bu da alışveriş merkezini elektrikli araç kullanıcıları için iyi bir tercih haline getirecektir.

Alışveriş Merkezi

Kamu Kurumları ve Belediyeler

Mithra POD, yeni nesil enerji çözümleri ile elektrikli araç sahiplerinin kamu kurumlarında ve belediyelerde araçlarını şarj edebilmelerini sağlıyor. Kamu kurumlarında Mithra POD şarj istasyonlarından çalışanlar faydalanabildiği gibi dışarıdan gelenlere de şarj hizmeti verilebiliyor.

Kamu Kurumları ve Belediyeler

Restoran ve Dinlenme Tesisleri

Restoranlar ve dinlenme tesisleri, elektrikli araç sahiplerinin araçlarını şarj etmeleri için ideal yerlerdir. Restoranlara veya dinlenme tesislerine gelen ziyaretçiler, araçlarını Mithra POD şarj istasyonları ile şarj ederek zaman kazanırlar. Araçlarını Mithra POD şarj istasyonlarına bırakan ziyaretçiler, şarj sırasında restoranlarda veya dinlenme tesislerinde daha fazla zaman geçirecek ve bu da işletmeler üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır.

Restoran ve Dinlenme Tesisleri

Akaryakıt İstasyonları

Mithra POD şarj istasyonlarının yakıt ikmali için kullanılan benzin istasyonlarında yer alması uygun olacaktır. Aracınızı şarj ederken benzin istasyonlarının market gibi diğer hizmetlerinden de yararlanabilmek kullanıcılar için verimlilik sağlayacaktır. Mithra POD şarj istasyonları sayesinde akaryakıt istasyonları sadece yakıt ikmali için gelenlere değil, araçlarını şarj etmek için gelen ziyaretçilere de kapılarını açabilir.

Akaryakıt İstasyonları

Marketler

Mithra POD şarj istasyonları, kullanıcılar tarafından yaygın olarak ziyaret edilen büyük marketler için de hizmet vermektedir. Şarj istasyonu bulunan marketler elektrikli araç sahipleri için de önemli bir neden olarak görülüyor. Yeni şarj istasyonları daha fazla insanın yeni nesil enerjiyle buluşmasını sağlayacak.

Marketler

Otopark

Araçların uzun süre bırakıldığı otoparklar, Mithra POD şarj istasyonlarının kurulması için çok uygun alanlardır. Mithra POD şarj istasyonlarının bulunduğu otoparklar elektrikli araç kullanıcıları tarafından da tercih edilecektir. Aracın park edildiği süre boyunca şarj edilmesi, araç sahiplerinin zamanı verimli kullanmasına yol açacaktır.

Otopark

Oto Galeriler

Yeni araçların sahiplerini bulduğu otomobil galerileri, Mithra POD şarj istasyonlarıyla tanışmak için en iyi yerlerden biri. Galeri sahipleri, tüketicileri bu yeni teknolojiyle tanıştırarak elektrikli araç satışlarını artırabilir. Kullanıcılar yeni ve çevre dostu enerji ile ilk kez tanışarak verimli enerjiye geçiş yapabilirler.

Oto Galeriler

Oto Servisler

Günümüzde sayıları hızla artan elektrikli araçlara araba servislerinde hizmet verme ihtiyacı doğmuştur. Araç servisinin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmesi için araç servis sürecinde şarj çözümlerine ihtiyaç duyacaktır.

Oto Servisler

Eğitim Kurumları

Eğitim kurumlarında çalışanlar ve öğrenci yakınları için şarj istasyonlarına duyulan ihtiyaç gün geçtikçe önem kazanıyor. Eğitim çalışanları, öğrenci yakınları ve yetişkin öğrenciler arasında giderek daha popüler hale gelen elektrikli araçların şarj edilmesi için okul bahçelerinin kullanılması etkili olacaktır. Bilim ve teknolojinin öğretildiği eğitim kurumları, yeni ve çevre dostu enerjiye geçiş için örnek teşkil edecektir.

Eğitim Kurumları

Sağlık Kuruluşları

İnsan trafiğinin yoğun olduğu sağlık kuruluşlarında şarj çözümlerine her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Hasta ve hasta yakınları için büyük kolaylık yaratacak olan Mithra POD şarj istasyonları, araçların olası acil durumlara karşı hazırlıklı olmasını sağlayacak. Elektrikli araç kullanan sağlık personeli şarj hizmeti ile büyük kolaylık sağlayabilecek.

Sağlık Kuruluşları

Oteller

Her gün yüzlerce ziyaretçinin uğrak yeri olan oteller, Mithra POD şarj istasyonlarının giderek yaygınlaşacağı yerlerden biri. Şarj çözümleri sunan oteller, elektrikli araç sahipleri için konaklama yeri seçerken farklılaştırıcı bir nokta olacaktır. Şarj istasyonuna sahip olmak, otellerin yeniliklere uyum sağlama ve çevre dostu olma imajı üzerinde de olumlu bir etki yaratacaktır.

Oteller

Çözümler